PRODEJ, MONTÁŽE A SERVIS

CHLAZENÍ MÍRA NEČAS

 

Servisem, opravami a montáží chladící techniky se zabýváme již více jak 14 let!

 

VÍCE O FIRMĚ

CHLADÍCÍ TECHNIKA

 

Servis a opravy

Provádíme servis a opravy pro živnostenské a průmyslové chlazení všech druhů vč. chladicích vitrín, chladicích pultů, chladicích a mrazicích skříní i boxů všech rozměrů a velikostí, hotelových minibarů, výrobníků ledu i výrobníků sodové vody.

 

Rychlý a kvalitní servis

Veškeré opravy chladící a mrazící techniky provádíme v co možná nejkratším termínu – po předchozí dohodě.

 

Dodání mrazící techniky

Dodáváme chladicí a mrazicí techniku, šokové zchlazovače a zmrazovače, chladící a mrazící skříně, truhly, pulty, vitríny, vany, výrobníky ledu a sodové vody, vinotéky a kompletní nápojovou techniku: pro obchody, skladové areály, kuchyně, restaurace, kantýny, nemocnice, kanceláře, hotely, prodejny lahůdek a potravin, řeznictví a uzenářství.

 

Kvalitní technika

Vše od renomovaných výrobců – zejména chladicí a mrazicí techniku: Liebherr, Elektrolux, Zanussi professional, Iarp, Mondial Elite, Helkama, Scotsman, Manitowoc, Brema, Sinop, Horkan klima, Linde, LTH, Vestfrost, Gorenje, Waeco a mnoho dalších.

 

Stavby chladících a mrazících boxů

Provádíme kompletní stavby chladicích a mrazicích boxů „na klíč“ všech velikostí – včetně obsáhlého množství příslušenství pro řešení všech konstrukčních detailů jednotlivých zakázek.